1982 yılında Tahıl akış sistemleri, endüstriyel havalandırma-HVAC ve Tubing system dahilinde sektöre katılmış ve öncü olmuştur.

 

Geniş ufku , müşteri odaklı yaratıcılığı, kaliteli üretimi, geniş ürün yelpazesi hizmetiyle 40 yıla varan süre sonunda deneyimli yönetici, mühendis ,teknisyenleriyle ve uzman personel kadrosuyla 1600m2 alan üzerine kurulu üretim tesislerinde 2500’e yakın havalandırma referansı ile Edirne’den Van’a kadar yurtiçi başta olmak üzere Afrika Asya pazarında sağladığı kalite ile kendini kanıtlamıştır.

 

Özdemir Havalandırma yüksek ve düşük basınçlı taşıma hatları, toz toplama, temiz hava sirkülasyonu, havalandırma kanalları ve endüstriyel sulu soğutma makinaları ile yüksek kaliteli min 0.70 Metal galvaniz ve paslanmaz çelik üzerine %99 sızdırmazlık kalitesiyle üretimine devam etmektedir.

 

Özdemir Havalandırma sahip olduğu vizyon ve misyona bağlı kalarak, kaliteden ödün vermeden ,ürün yelpazesini genişletmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, üretiminde ve tasarımında kullandığı teknoloji destekli makinelerle her geçen gün kendini yenilemeye devam etmektedir. Özdemir Havalandırma iş prosüdürlerine bağlı kalarak, ürün Satışının yanı Sıra; Proje Hesaplamaları, İmalat, Montaj ve Taahhütlük Hizmetleri de Yapmaktadır.

 

https://www.ozdemirhavalandirma.com/