Kurucu ortaklar Abdullah BALCI ve Şeref ÖZDEMİR tarafından 2011 yılında, 270m2 kapalı alanda dört kişi ile çalışma hayatına başlayan Başaranlar Makina, kısa sürede değirmencilik sektörünün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Usta – Çırak geleneğinden gelen ve bu gelenekten faydalanan son nesiller olarak, 20 yıl farklı ustalar yanında edinilen tecrübe ve birikim Başaranlar Makina markasıyla buluşarak anahtar teslim Değirmencilik sektörüne hizmet vermektedir. 

 

Kaliteli işçilik, verilen sözü yerine getirmek, çalışanlarına karşı adaletli yaklaşım ve en önemlisi vatana millete faydalı olmak gibi nice değerlere sahip Ahilik anlayışını kendine ilke edinen Başaranlar Makina, 2017 yılına gelindiğinde gelişen üretim parkuru ve 50 çalışanı ile 2000 m2 kapalı alanda, üretimlerine devam etmektedir.

 

Un fabrikaları için taşıyıcı ekipmanlar başta olmak üzere, farklı ebatlarda silo imalatı, bağlantı boruları, krom ekipmanlar üretimlerimizin başlıca unsurlarını oluşturmaktadır. 

 

Bugüne kadar Dünya üzerinde 12 ülkede 18 noktada, yurtiçinde 9 şehirde 14 noktada yürütülen çalışmalarını başarı ile tamamlanmıştır. 

 

Kaliteli işçilik ve ürün çeşitliliği ile sektöründe öncü firmalardan biri olan firma, müşterilerine imalat sonrası hizmet sunmayı da kendisine borç bilmektedir. Bu anlamda satış sonrası hizmet ve ürün garanti süreçlerinde yedek parça ve teknik servis ağı ile imalatı yapılan ekipmanının her zaman arkasında olmaktadır.  

 

ISO – CE – TSE belgelerine sahip olan işletme kalite standartlarının yükseltilmesi için durmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir. 

 

MİSYONUMUZ 

 

  • Atalarımızdan aldığımız güç ve inancı, bugünün teknolojisi ile yoğurarak gelecek nesillere daha güçlü bir ülke bırakmak, 
  • Çalışanlarımızın alın terinin değerini bilerek, güvenilir, adil çalışma ortamı sağlamak, çalışanların iş bitimi ile ailelerin yanlarına huzurla dönebilmelerini temin etmek, 
  • Müşterilerimize sağlam temeller üzerine inşa edilen iş hukuku oluşturmak, kaliteli hizmet sınırsız memnuniyet prensibi ile aranılan ticari paydaş ünvanını haketmek, 
  • İnsanlığın gelişimine, yenilikçi ve kaliteli ürünler imal ederek katkıda bulunmak. 

 

VİZYONUMUZ 

 

  • Ülkemizin her konuda gelişme gösteren ekonomisinde tüm çalışanlarımızla birlikte katkıda bulunmak, 
  • Ülkemizin en önemli üretim ve ihracat kalemini oluşturan makine sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almak, kaliteli Türk makinelerini Dünya’nın her yerinde gururla çalıştırmak. 

 

Başarının anahtarı çaba, sabır ve emektir! 

 

https://www.basaranlarmakina.com.tr/tr/basaranlar/kurumsal