Yenar 23.000 m²si kapalı olmak üzere toplamda 40.000 m²lik alan üzerine kurulu modern üretim tesislerinde sektörde 25 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Çift kat savurma döküm yöntemiyle buğday, arpa, kahve, yağ, mısır ve çikolata gibi birçok gıda sektörünün ihtiyacı olan vals değirmen topları imalatı yapmaktadır. En yüksek teknolojiye sahip makine parkuruyla Yenar, bugün Türkiye’nin ve dünyanın sektöre yön veren firmalarından biri haline gelmiştir. Proaktif yaklaşımlarda bulunarak profesyonel satış ekipleriyle yurt içi ve yurt dışı pazarlarda yerini sağlamlaştırarak yüzlerce gıda sektörü üreticiye tedarik sağlamaktadır. 


Yenar 25 yıllık tecrübe ve birikimini kullanarak sektöre vals topu CNC Taşlama ve Dişleme Makinasını, bunun yanında liso toplar için PLC Kontrollü Kumlama Makinasını kazandırmıştır. Bu sayede insan hatasını minimize edecek yatırımlar yapan Yenar, attığı her adımda kaliteden ödün vermeden memnun müşteri kitlesine sahip olarak ilerlemesini sürdürmektedir. Yenar üretimini piyasadaki eksikleri belirleyerek üstün performans ve teknolojiyle kendi gerçekleştirdiği CNC makinalarına olan güveni tüm dünyaya kanıtlamış olup ismini tüm dünyaya duyurmuştur. 


Nihai ürünün oluşumu ve pazarda yerini gururla almasında rol oynayan tüm süreçlerle titizlikle ilgilenerek ve en büyük değeri olan ekibinin eğitimine büyük önem vererek hızla büyüyen, dünyanın birçok ülkesinde adını kalitesiyle ön plana çıkaran ve satış sonrası hizmetleriyle de lider firma olmuştur. 

 

https://www.yenar.com.tr/kurumsal/index.php?dil=tr&sayfa=1