2007 yılında Mustafa SARI tarafından temeli atılan ATARA Makine; Elektrik, Otomasyon, Paketleme ve Paletleme çözümlerinde bölgenin ve dünyanın lider firmalarından biri haline gelmiştir.

 

Atara Makine, müşterilerimize endüstriyel otomasyon, elektrik, elektronik, mekanik konularında son teknolojileri kullanarak kesintisiz ve komple çözümler üretmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. OG, AG, MCC, PLC panolarının imalatı ve SCADA yazılım uygulamaları konularında, seviye ölçüm sensörleri, un–yem–kepek–bakliyat paketleme kantarları, randıman kantarları, otomatik tav sistemi, akış ölçerler, akar kantarlar, otomatik paçal sistemleri vb. makine üretimleri bulunmaktadır.

 

Kaliteli ürünler imal etmeyi ve teknolojideki son gelişmeleri takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinen atara; kendisine özgü makine tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Tasarımlarında; endüstriyel şartlara ve amacına uygun verimli makinelerin imalatını kendisine ilke edinmiştir.

 

Firmamız özgün makine imalat portföyüne sahip ürünleri için 10‘un üzerinde patent almıştır. AR-GE departmanımız sizlere daha iyi ve sorunsuz hizmet verebilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

 

Bugüne kadar bize göstermiş olduğunuz güven ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

 

Siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunmak için uluslararası standartlara uygun imalat, sorunsuz ve sınırsız hizmet sunmak şirketimizin ilkesidir.

 

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için üretmeye ve teknolojiyi takip etmeye devam edeceğiz…

 

https://atara.com.tr/