Büyük bir kuruluş olmak, aynı zamanda kurumsal sorumluluk getirir. Biz, iş ile ilgili önceliklerimizi, toplumsal, ekonomik ve çevresel sorumluluklarımızla uzun vadeli olarak dengede tutma kavramını "sürdürülebilirlik" terimiyle ifade ederiz.

 

Entil olarak "Neden" ve`description` "nasıl" sorularını sorarak, müşterilerimize, döküm parçalardan daha fazlasını sağlamaktayız; onlara ihtiyaçlarına yönelik olarak dökümle ilgili çözümler de sunuyoruz.

 

Farklı sektörlerdeki müşterilerimize, ileri mühendislik ve ürün tasarım çalışmalarından üretime kadar birçok hizmet sağlarken ihtiyaca göre bitmiş ürün sunuyoruz.

 

İşine adanmış Satış ve Mühendislik organizasyonumuz, müşterilerimizle ilişkilerimizde aracı görevi görmekte ve tüm proses seviyelerinde müşterilerimize karşı sorumludur. Uzmanlarımız, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları en uygun çözümü üretmektedir.

 

Entil’in uzmanları olarak, müşterilerimizin ihtiyacı halinde ürün geliştirme aşamalarına projenin başlangıcından itibaren dahil olurken her iki tarafın da ortak uzmanlığından faydalanarak yenilikçi ve verimli çözümler yaratabiliriz.

 

1964’ten beri Entil, dünya çapındaki pozisyonunu korumak için sürekli olarak termin ve kalitesini iyileştirecek, maliyetlerini düşürecek çalışmaları paydaşları için yapmaktadır.

 

www.entil.com.tr