Konya’da 2011 yılında faaliyetlerine başlayan Mekpan Panel, yeni yatırımlarıyla kapasitesini % 250 oranında arttırarak yıllık 8.500.000 m² üretim kapasitesine sahip yeni makine parkuru ile hizmet veriyor.

Mekpan Panel, yapı sektöründe çatı ve cephe paneli uygulamalarında klasik çözümler dışında, yeni ve modern çözümler sunuyor. Yalnız sanayi sektöründe değil, aynı zamanda konut sektöründe de Sandviç Panel Kullanımını yaygınlaştırmayı hedefleyen Mekpan Panel, yüzey profilinde Post Panel, Siding Panel, Sinüs Panel, V Cephe Paneli, Kepli Çatı Paneli gibi yeni ürünleriyle, dolgu malzemesi olarak, Poliüretan (PUR) ve Poliizosiyanürat (PIR) uygulamalarıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş oluyor.

Mekpan Panel’in dünyadaki en son teknolojiyle ürettiği çatı ve cephe panelleri, mimari estetik ve güzelliği, ekonomi ile bir arada buluşturuyor. Mekpan Panel Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde 30.000 m² kapalı, 15.000 m² açık, toplam 45.000 m² alanda üretimini gerçekleştiriyor. Mekpan Panel, çatı ve cephe paneli üretiminde boyalı alüminyum, natural alüminyum, boyalı galvaniz sac, membran veya kraſt kağıt kullanabiliyor. En son teknoloji ile üretilen en modern çatı ve cephe panelleri; Mekpan Panel kalite ve güvencesiyle müşterileriyle buluşuyor.

 

www.mekpanpanel.com