Paylaş:
11 Nisan 2023
Paylaş:

Bu sene 11.' si düzenlenen ve Bastak firmasının Cezayir ve Umman'daki distribütörlerini bir araya getiren organizasyon, endüstri profesyonellerinin, temsilci ve distribütörlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Farklı ülkelerde bulunan müşterilerine daha iyi hizmet sunmak, geliştirmiş olduğu son teknolojiler hakkında bilgilendirmek isteyen Bastak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zeki Demirtaşoğlu konuyla ilgili şu bilgileri paylaştı: "Yapmış olduğumuz bu toplantılar sayesinde yurt dışındaki temsilcilerimiz ve distribütörlerimiz ile bir araya gelerek sinerji oluşturuyoruz. Firma satış ve üretim ekiplerimiz distribütörlerimiz sayesinde yurt dışındaki müşterilerimizin talepleri, ihtiyaçları ve beklentileri konusunda bilgi sahibi oluyorlar."

 

Demirtaşoğlu sözlerine şu şekilde devam etti: "Toplantıların bir diğer faydası, oluşturduğumuz sinerji ve iletişim ağı sayesinde yurt içi ve yurt dışı ediplerimiz daha verimli ve uyumlu çalışıyorlar. Cevap bekleyen konular daha hızlı çözüme kavuşuyor. Bu da daha mutlu müşteri anlamına geliyor."

 

Tüm katılımcıların ülkelerine memnun olarak döndüklerini dile getiren Zeki Demirtaşoğlu, bu tür toplantıların devamının artarak geleceğini ifade etti.