Paylaş:
14 Haziran 2024
Paylaş:

Sektörümüzün Tüm Kıymetli Temsilcileri,

 

Hep birlikte bir Kurban Bayramı'nı daha karşılamanın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar, toplumumuzun en değerli ve en özel günleridir; birlik ve beraberliğin, kardeşliğin ve paylaşmanın en güzel örneklerini yaşadığımız zamanlardır. Kurban Bayramı da bu anlamda, manevi değerlerimizi hatırlatan, yardımlaşma ve dayanışmayı teşvik eden, huzur ve mutluluk dolu bir bayramdır.

 

Sektörümüz, ülkemizin kalkınması ve gelişmesi için büyük bir özveri ile çalışan, üretimin ve teknolojinin öncüsü olan siz değerli insanlardan oluşmaktadır. Bu vesileyle, sektördeki tüm paydaşlarımızın ve ailelerinin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramın, sizlere ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

 

Her bayram olduğu gibi, bu bayramda da yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyeceğimize inanıyorum. Birlikte çalışmanın ve ortak değerler etrafında toplanmanın gücüyle, sektörümüzü daha ileriye taşıyacak adımları atacağımıza olan inancım tamdır. Siz değerli dostlarımızın azmi ve çalışkanlığı, sektörümüze her zaman umut ve güven vermektedir.

 

Kurban Bayramı'nın getirdiği bereketin ve huzurun, hem iş hayatımıza hem de özel yaşamlarımıza yansımasını diliyorum. Bayram süresince sevdiklerinizle bir arada olmanın tadını çıkarmanızı, mutluluk ve huzur dolu anılar biriktirmenizi temenni ediyorum.

 

Bu vesileyle, tüm sektör paydaşlarımızın Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle tebrik eder, nice bayramlarda hep birlikte olmayı dilerim.

 

Bayramınız mübarek olsun.

 

Saygılarımla,


Zeki Demirtaşoğlu


DESMÜD Başkanı