Paylaş:
31 Ocak 2024
Paylaş:

Dünya genelinde 5 kıtada 120’den fazla ülkede 1000’den fazla anahtar teslim proje referansıyla dünyanın lider gıda proses teknoloji şirketleri arasında yer alan ALAPALA, 3 Yıl Garanti uygulaması ile kendi sektöründe bir ilki daha gerçekleştiriyor. ALAPALA, inşa ettiği anahtar teslim fabrikalar için sunduğu 3 Yıl Garanti uygulamasıyla; müşteri memnuniyetinde sektör standartlarını yeniden belirliyor.

 

Alapala Holding CEO’su Görkem ALAPALA, 3 Yıl Garanti uygulaması hakkında şunları söyledi: "Müşterileri memnuniyetini sağlamak ve en iyi hizmeti sunmak bizim öncelikli hedefimizdir. Bu nedenle, sektörümüzde bir ilke imza atarak anahtar teslim fabrikalarımız için 3 YIL GARANTİ uygulamasını başlattık. Projelerimize ve ekibimize güveniyor, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda A’dan Z’ye sunduğumuz mühendislik ve otomasyon çözümleri sayesinde fabrikalarımızda yarattığımız minimum kaynak kullanımı ve maksimum verimliliği 3 yıl garanti altına alıyoruz.”

 

Sektörde İlk

 

Sektörde ilk kez ALAPALA tarafından sunulan 3 Yıl Garanti uygulaması, şirketin 70 yıllık bilgiye dayalı tecrübesini, inovasyon yaklaşımını, müşterilerine daha güvenilir ve uzun ömürlü çözümler sunma misyonunu yansıtıyor. 2024 yılından itibaren imzalanan projeleri kapsayacak olan 3 Yıl Garanti uygulaması, ALAPALA’nın kalite standartlarına duyduğu güvenin bir göstergesi olup maksimum verimlilik sağlamayı amaçlıyor.