Paylaş:
25 Haziran 2019
Paylaş:

Genel Başkanımız Zeki Demirtaşoğlu, Değirmencilik Kurslarının Verileceği Erkunt Mesleki Eğitim Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu

 

1 Temmuz’da “Değirmencilik Bölümü” ile ilgili öğretmenlerin eğitileceği kursların düzenleneceği Erkunt Eğitim Merkezi’nde hazırlıkları inceleyen Demirtaşoğlu, ziyaretinde Erkunt Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Gürler Soylu ile bir araya gelerek faaliyetleri yerinde öğrendi. Soylu ile DESMÜD’ün önümüzdeki süreçte Erkunt Mesleki Eğitim Merkezi’nde gerçekleştireceği programlar hakkında istişarelerde bulunan Demirtaşoğlu, “Erkunt Eğitim Merkezi genç arkadaşlarımız için ciddi fırsatlar sunuyor. Gençlerimizin modern olanaklarla eğitim almasını sağlayan merkezimiz, değirmen makineleri üreten sektörümüz için de büyük bir şans. Bütün öğretmenlerimiz fedakar bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Özellikle yönetim kademesinde öğretmen arkadaşlarımız arasında son derece iyi bir uyum var ve bu, okula adımınızı attığınızda net şekilde anlaşılıyor. İyi ki, Erkunt Mesleki Eğitim Merkezi var!” diye konuştu.

 

Bunun yanı sıra, Erkunt Eğitim Merkezi’nde yeni yapılan çalışmaları inceleyen Demirtaşoğlu, makinelere de uzun süre zaman ayırarak merkezdeki öğretmenlerle uzun süre sohbet etti. Öğrencilerle de görüşen Demirtaşoğlu, “Değirmencilik Bölümü”nün büyük bir teveccüh gördüğünü anlatarak değirmencilik sektörü hakkında bilgiler verdi.