Paylaş:
04 Eylül 2023
Paylaş:

Çorum'da eğitim ve sanayi sektörü arasındaki işbirliğini artırmak ve geleceğin iş gücünü yetiştirmek amacıyla Değirmen Makine ve Sektör Makinaları Üreticileri Derneği (DESMÜD) olarak TOBB-OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bir kahvaltılı çalışma toplantısı düzenlenecektir. 6 Eylül 2023 Çarşamba günü saat 9:00'da yapılacak olan bu önemli etkinliğe, Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, DESMÜD Başkanı Zeki Demirtaşoğlu, Genel Sekreter Prof. Dr. Nusret Zencirci ve dernek üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirilecektir. TOBB-OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi değirmencilik bölümü hocaları da bu önemli buluşmada yerlerini alacaklardır.

 

Toplantının ana gündem maddesi, TOBB-OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin altyapısının incelenmesi ve okulun ihtiyaçları ile isteklerinin detaylı bir şekilde ele alınması olacak. Eğitim kurumlarının sektörün ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmesi ve geleceğin iş gücünün yetiştirilmesine katkı sağlanması hedefleniyor. Bu doğrultuda, çözüm odaklı çalışmalar ve işbirliği fırsatları da değerlendirilecektir.

 

Bu kritik buluşmada yer alarak eğitim ve sanayi sektörü işbirliğine destek vermek isteyen tüm üyelerimizi 6 Eylül 2023 Çarşamba günü saat 9:00'da TOBB-OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bizi desteklemeye davet ediyoruz. Birlikte, daha güçlü bir geleceği inşa etmek için çalışacağımıza inanıyoruz.

 

DESMÜD olarak, sektörümüzün ve eğitim kurumlarının geleceğini şekillendirmek için bir araya gelmeye hazırız. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.