Paylaş:
02 Temmuz 2023
Paylaş:

DESMÜD Başkanı Sayın Zeki Demirtaşoğlu, DESMÜD ve Bastak tarafından ortaklaşa olarak Bastak firmasının Kahramankazan - Ankara' daki fabrikasında düzenlenen ve sektörde geniş yankı uyandıran Değirmencilik Semineri' indeki sunumlarından dolayı Prof. Dr. Hamit Köksel, Prof. Dr. Mehmet Sertaç Özer ve Prof Dr. Nusret Zencirci ile katılımlarından dolayı sektör paydaşlarına teşekkürlerini iletti.

 

DESMÜD Başkanı Demirtaşoğlu duygularını şu şekilde ifade etti: "Bastak Teknoloji Sistemleri A.Ş ve DESMUD olarak, düzenlemekten mutluluk duyduğumuz bu seminerde, değirmen ve sektör makinacılığının kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamaya çalışarak, sektörün beklentilerini karşılayabilecek koşulları oluşturmaya devam edeceğiz.

 

T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı ülkemizin ilk ve tek AR-GE merkezi olan Bastak Teknoloji Sistemleri A.Ş ve DESMUD organizasyonu olan 'Değirmencilik Semineri' 28 Nisan 2023'de saygıdeğer hocalarımız Prof. Dr. Hamit Köksel, Prof. Dr. Nusret Zencirci ve Prof. Dr. M. Sertaç Özer' in katkıları ve sektördeki değerli paydaşlarımızın çok geniş bir katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Herkese değerli katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum."

 

Sayın Demirtaşoğlu sözlerine şu şekilde devam etti: "Sektörümüzdeki önemli bir eğitim açığını kapatacağını inandığımız seminerlerimiz devam edecek. Çok yakında, sektör paydaşlarımıza da uygun gelecek bir tarih aralığında bir sonraki seminerimizi gerçekleştireceğiz."