Paylaş:
02 Temmuz 2023
Paylaş:

İmaş, toplam 2.400 ton kapasiteli olmak üzere Nijerya'nın en büyük un değirmenciliği komplekslerinden biri olan yeni referans projesinin tamamlandığını duyurdu.

 

Değirmen projesi, İmas tarafından anahtar teslimi olarak tamamlanan yeni tesis, Nijerya'nın gıda, altyapı, madencilik ve imalat sektörlerinin önde gelen holdinglerinden olan BUA Group'a ait.

 

İmaş’ ı sektördeki tecrübesi ve teknik imkanları sebebiyle tercih ettiklerini ifade eden BUA Group yönetimi elde edilen sonuçtan fazlasıyla memnun olduklarını ifade ettiler.

 

Bugün Amerika'nın dört bir yanında kurmuş olduğu uluslararası iş ortakları aracılığı ile dünya genelinde oldukça güçlü bir ağa sahip olan İmaş, bu sene Şubat ayı içerisinde İstanbul Levent’ de açmış olduğu yeni ofisi ile yurt dışı projelerine daha da hız kazandırmayı planlıyor.

 

Sundukları ‘rekabetçi değirmencilik çözümleri’ ile optimum yatırım, işletme ve tüketim maliyetlerini göz önünde bulundurduklarını ve her zaman müşterilerinin fayda ve kârlılığını ön planda tuttuklarını dile getiren şirket yönetimi, başarılarının arkasındaki sebeplerden birisin de bu olduğuna inanmaktadır.