Paylaş:
28 Mart 2023
Paylaş:

Makarna üretim teknolojilerinde dünyanın önde gelen lider şirketlerinden olan İtalya merkezli AXOR Srl, yeni logosunu tanıttı. Yeni logo, şirketin geleceğe yönelik çizdiği vizyon çerçevesindeki attığı bu önemli adımı yansıtan, modern ve zarif çizgileri ile dikkat çekiyor.

 

Tahıl işleme teknolojilerinde dünya liderlerinden olan ALAPALA, 2021 yılında AXOR Srl'nin çoğunluk hissesini satın aldı. Bu satın alma, AXOR'un küresel ağını genişleterek global pazarlarda daha fazla büyüme fırsatı yakalamasını sağlarken, ALAPALA'ya ise gıda işleme endüstrisinde pazarın ihtiyaçlarına yönelik entegre yenilikçi çözümler sunmasına olanak vermiştir. ALAPALA Group CEO'su Görkem Alapala, "AXOR'un dönüşümünü temsil eden yeni logomuzu tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Yeni logomuz ile birlikte oluşturduğumuz yeni marka kimliğimizle, AXOR'daki değişimi ve geleceğe yönelik iddialı planlarımızı sergilemeyi amaçlıyoruz. AXOR'un yolculuğundaki bu önemli adımı paylaşmaktan heyecan duyuyoruz." dedi.

 

Yeni logo, AXOR'un geleceğe yönelik, yeni ve iddialı bir yaklaşıma geçişinin, modern ve zarif bir temsilidir. Minimalist tasarım, esas olarak pazarın ihtiyaçlarına öncelik verileceğini, profesyonel bir dokunuş ile sunuyor. Markanın, çizdiği yeni vizyon doğrultusunda hedeflerini gerçekleştirme arzusunu ve pazarda büyümeye devam etme taahhüdünü somutlaştırıyor. Logoda yer alan estetik bir şekilde konumlandırılmış İtalya bayrağı ise AXOR'un marka mirasını yansıtan, yüksek üretim kalitesi, teknoloji ve uzmanlığa sahip, global bir İtalyan şirketi olduğunu vurguluyor. AXOR CEO'su Marco Mistroni, "AXOR'da, değişimi kucaklamanın önemli olduğuna inanıyoruz. Yeni logomuz, bu değişim ile dönüşümü, hedeflerimize ulaşmak için attığımız cesur adımlar olarak temsil ediyor. Gelecek için oldukça iddialıyız. AXOR'un yeni logosu ve marka kimliği, çizdiğimiz yeni vizyonu güzel bir şekilde yansıtıyor." dedi.