Paylaş:
18 Ağustos 2022
Paylaş:

Anahtar Teslim projede aynı binada 500 TPD Mısır Değirmeni ve 100 TPD Buğday Değirmeni bulunmaktadır.

 

Proje tamamlandıktan sonra, tahıl depolama ve elleçleme siloları, çelik konstrüksiyon binası, tam öğütme sistemi, PLC teknolojisi, proses mühendisliği, imalat, proje yönetimi, kurulum, devreye alma ve tüm tesis personeli için eğitim dahil edilecektir. Tesis, uluslararası nihai ürünü karşılamak için en son teknolojiler ve en yüksek kalite standartları ile tasarlanmıştır. Yeni un değirmeni, buğday alımından başlayarak temizleme, tavlama ve öğütme işleminden paketlemeye kadar tüm süreç boyunca kullanıcının tüm öğütme sürecini izlemesine olanak tanıyan son teknoloji bir otomasyon sistemiyle yönetilecek şekilde tasarlandı. Sadece bu değil, aynı zamanda sistem, kullanıcıların tüm süreci takip etmesine ve üretim verilerinin, verimin, enerji verimliliğinin, titreşimin, duruşların, kirliliklerin ve diğer birçok özelliğin ayrıntılı olarak raporlanmasına olanak tanır.

 

1956'dan beri TANİŞ MAKİNE TEKNOLOJİLERİ, TÜRKİYE'nin önde gelen hasat sonrası tarımsal-endüstriyel makine üreticisi bir şirkettir.

 

İmalat, ihracat, kurulum ve devreye alma

 

Un, irmik, buğday, mısır öğütme tesislerinde,Yem fabrikaları,Tohum üretim tesisleri,Yağlı tohum ve bakliyat işleme tesisleri,Depolama ve elleçleme sistemleri,Gaziantep sanayide 30000 m2 kapalı alanda kompakt veya betonarme yapı formları olarak tasarlanan her kapasite aralığında en son modern teknolojik yöntemlerle hizmet vermektedir.

 

Tanis dünya çapında 75'ten fazla ülkeye ihracat yapıyor.

 

Tanis'in (Afrika, Orta Doğu, Asya ve Latin Amerika) 6 adet uluslararası satış sonrası, yedek parça ve servis ofisi bulunmaktadır ve çeşitli bölgelerde yedek parça stokları bulunmaktadır. 2 yıl mekanik, 10 yıl yedek parça ve servis, 20 yıl işletme garantisi... 300'den fazla tamamlanmış anahtar teslim proje. Tanış aşağıdaki ürün ve hizmetleri sunmaktadır: Komple anahtar teslimi buğday, mısır unu ve irmik değirmenleri, Anahtar teslimi her kapasitede yüksek kaliteli mısır irmik üretim hatları, Pullama ve çerez irmik üretim hatları, Renk ayırma makinesi ve sistemleri ( SORTON MARKA by TANIS group ), Hammaddeler için çelik depolama siloları, Yağlı tohum ve bakliyat temizleme ve işleme tesisleri, Değirmen tesisleri için çelik konstrüksiyon komple bina.